Warunki i cennik dostawy

Warunki i cenniki dostawy sklepu internetowego Molom.pl

Zamówienia są przekazywane do realizacji po uzyskaniu potwierdzenia o dokonaniu zapłaty. Podany czasy dostawy liczy się od dnia następnego po wysłaniu zamówienia. Wysyłki realizujemy do 48 godzin po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

Koszt dostawy jest wyświetlany w koszyku podczas składania zamówienia i dotyczy przesyłek realizowanych na terenie kraju. Koszt ten jest stały, niezależny od wielkości zamówienia.

 

 

 

Poczta Polska Ekonomiczny
Cena: 7,50 zł (z VAT)

Przewidywany czas dostawy: 2-5 dni roboczych
Doręczenie do Klienta

Dla przesyłki nadanej w usłudze Poczta Polska Ekonomiczny zostanie podjęta jedna próba doręczenia Twojej przesyłki. Jeżeli będzie ona nieskuteczna, otrzymasz zawiadomienie w postaci awizo o podjętej próbie doręczenia. Na odbiór przesyłki ze wskazanej placówki pocztowej masz 7 dni.

 

 

 

Poczta Polska Priorytet
Cena: 11 zł (z VAT)

Przewidywany czas dostawy: 2 dni robocze
Doręczenie do Klienta

Dla przesyłki nadanej w usłudze Poczta Polska Priorytet zostanie podjęta jedna próba doręczenia Twojej przesyłki. Jeżeli będzie ona nieskuteczna, otrzymasz zawiadomienie w postaci awizo o podjętej próbie doręczenia. Na odbiór przesyłki ze wskazanej placówki pocztowej masz 7 dni.

 

 

 

Poczta Polska Kurier 48
Cena: 13 zł (z VAT)

Dostawa: 1-2 dni robocze
Doręczenie do Klienta

Dla przesyłki nadanej w usłudze Poczta Polska PACZKA 48 zostanie podjęta jedna próba doręczenia Twojej przesyłki. Jeżeli będzie ona nieskuteczna, otrzymasz zawiadomienie w postaci awizo o podjętej próbie doręczenia. Oprócz pozostawienia zawiadomienia, Poczta Polska poinformuje Cię w formie elektronicznej (SMS) gdzie i do kiedy możesz odebrać przesyłkę. Przesyłka oczekuje na odbiór przez 7 dni, po tym czasie zostaje zwrócona do nadawcy. Możliwość sprawdzenia przy odbiorze zgodności towaru z zamówieniem.

 

 

 

 

Kurier DPD
Cena: 15 zł (z VAT)

Dostawa: 1 dzień roboczy
Doręczenie do Klienta

Krótki standardowy czas doręczenia – tylko jeden dzień. Dwie próby doręczenia. Informacje o doręczeniu są dostępne na stronie internetowej. Możliwość sprawdzenia przy odbiorze zgodności towaru z zamówieniem.